Uzun Mesafe Taşımacılık İçin Tenteli Kasa Kullanılır Mı?

Zorlu iklim ve değişken hava şartlarına uygun olarak tasarlanan tenteli kasa çeşidi sahip olduğu bu özellik sayesinde çokça tercih edilen bir kasa çeşididir.

Uzun mesafe yük taşınma esnasında taşınan ürünlerin zarar görmemesi ve daha güvenli taşınabilmesi adına lojistik alanına özel taşıma işleminin yapıldığı araca uygun olarak kasa çeşitleri imal edilmektedir. Lojistik alan için imal edilmiş bazı kasa çeşitleri; kayar perdeli ve tenteli kasa olup bu alanda sıkça tercih edilen türlerdir.

Tenteli Kasaların Özellikleri Nelerdir?

Tenteli kasa, tercih edilme ve kullanım seçeneklerine bakıldığında ürün taşımacılığı, hayvan taşımacılığı, yiyecek, içecek ürünlerinin taşımacılığında kullanılmak için tercih edilmektedir.

Tenteli kasalar, üretildiği sağlam demir-çelik yapılar sayesinde oldukça dayanıklı ve paslanmaya karşı özellikte üretilmiş olması sayesinde uzun süreli kullanım sunarak maddi açıdan tasarruf sağlamınızı sağlarken ikinci el değerinin de artmasını sağlar.

Ayrıca tenteli kasalar sağ tarafında ve sol tarafında bulunan, ısıya dayanıklı ve açılabilir özellikte olan brandalar sayesinde indirme ve yükleme esnasında kolaylık sağlayarak zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Gerek kullanım kolaylığı ve gerekse uzun ömürlü olması nedeniyle tente kasalar yurtiçi ya da yurtdışı taşımacılık sektörü açısından sıklıkla tercih edilen kasa çeşidi olmaktadır.

Tenteli Kasaların Kullanım Avantajları Nelerdir?

-Açılıp kapanabilir, yüksek kalite standartlarında olan branda sistemiyle uzun süre kullanım sağlar.

-Yüksek kaliteli ürün kullanımıyla yüksek ısı verimliliği elde edilir.

-Gün içinde birden fazla sefer yapabilecek olan taşıma araçları için uygundur.

-Sadece yurtiçi değil yurtdışı taşımacılık için de uygun olup bu noktada öz frigo kasa güvencesi ile istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tenteli Kasalarda Fiyat Nedir?

Tenteli kasalarda fiyatlar kullanılan demir-çelik ürünün kalitesine, ölçüsüne aynı şekilde branda için de, yaptırmak istediğiniz kasanın ölçülerine göre brandanın ölçüleri de değişecek olup kullanılan brandanın kalitesine göre de fiyatlarda değişiklik olabilmektedir.

Tenteli kasa imalatından sac kasa imalatına pek çok alanda hizmet veren öz frigo kasa ihtiyaç duyduğunuz kalite ve ölçülerdeki kasa imalatlarında tercih edebileceğiniz bir firma olup alanında uzman ekip kadrosuyla karar aşamasından ürünün imalat aşamasına kadar sizin yanınızda olup sorularınıza yanıt vermektedir.