Öz Frigo Araç Isı Yalıtımı

İzolasyonlu araç, taşımacılıkta ısı kontrolü yapılması gereken gıda ve ilaç gibi hassas ürünleri taşıma özelliği kazandırılmış araç demektir. Çeşitli yalıtım malzemeleri kullanılarak üretilen araç izolasyon sistemleri soğuk zincir halkasının temel taşıdır. Öz frigo kasa olarak dünya standartlarında, son teknolojik sistemlerle imalat ve üretim yapmaktadır. 0+4 derece ile -18 derece de taşınması gereken ürünler bulunmaktadır. Araç izolasyonu bu bilgiler ışığında geliştirilerek yüksek verim alınabilmektedir. Ürün çeşitleri ve taşıma sıcaklık değerleri korunarak enerji kaybına fırsat verilmemelidir.

Araç İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Araç izolasyonu kolaylıkla yapılabilen yüksek verim gücüne sahip bir işlemdir. Panelvan, minibüs ve elbise dolabı üreten öz frigo itinayla izolasyon işlemlerini de yapmaktadır. Sağlıklı hammaddeler kullanarak özel tasarım izolasyon yapmaktadır. Öz frigo kasa uzmanlığının ödülünü müşteri memnuniyetinden almaktadır. Panelvan, minibüs vb. araçları ve kasalarını doğa koşullarına karşı dayanıklı hale getirmektedir. Araç izolasyonu poliüretandan yapılabileceği gibi, kontrplak ve alüminyumdan da yapılabilmektedir. Araç izolasyonu belirli ısıda taşınması ve depolanması gereken ürünleri koruyabilme özelliği olarak bilinmektedir. Gıdalar 0 + 4 derece ya da (eksi)-18 derecede taşınabilmektedir. Ürün çeşidi ve miktarına, ambalaj özelliğine ve hacmine uygun araçların her birinin sıcaklık derecesi kontrol edilmelidir.

Araç İzolasyonu Avantajları

-Araç izolasyon avantajları saymakla bitmez.

-Öncelikle hassasiyeti bulunan gıda maddesi ya da ilaç gibi belirli sıcaklıkta tutulması gereken ürünler için koruma sağlar.

-Bozulmaya müsait ürünlerin kullanım ömrünü uzatır.

-İhracat ve ithalatın canlanmasına katkıda bulunur.

-Ziyan olabilecek ürünleri koruyarak ekonomik değer kazandırır. Araç ısı yalıtımı  yüksek kalite ve güvenle yapılarak maddi manevi kazanç sağlayabilmektedir.

-Ozfrigokasa.com size en yakın bilgi kaynağı olabilmektedir.

Öz Frigo Araç İzolasyonları

2005 yılında kurulan öz frigo, yılların deneyim ve tecrübesiyle çalışmaktadır. Araç ısı yalıtımı konusunda güven vermekte ve 0 yerli üretim yapmaktadır. Özel tasarım kasa izolasyonu yüksek verimle kullanılabilmektedir. -18 derecede taşınması gereken gıda ürün özelliklerine göre raf, kafesli tel gibi uygulamalar yapılabilmektedir. Kalite ve güvenin adresi olarak ozfrigokasa.com sitesini ziyaret edebilir, gereken bilgi desteğini alabilirsiniz. Yüksek performansla alışmalarından siz de yararlanabilirsiniz.