Araç Üstü Kasa İmalatında Öncü Öz Frigo

Araç üstü kasa imalatı yaparak sektörde, bulunan Öz Frigo kasa olarak, 16 yılın tecrübe ve uzmanlığından aldığımız güvenle çalışmaktayız. Yüksek kaliteli malzemeler, en son teknolojik gelişmeleri bünyemize katarak üst kalite üretimler yapıyor olmamız aranan bir firma olmamızı kazandırmıştır.

Öz Frigo Kasa İmalat Özellikleri

Kasa imalatlarımız, yüksek değerli hammaddeler kullanarak uygun fiyata yüksek ekonomik değer yaratmaktadır. Öz frigo kasa olarak, sac kasalar, tenteli kasalar, elbise dolapları, frigofirik kasalar, et kasaları, kasa içi izolasyonları yapmaktayız. Üretim çeşitlerimizi de artırarak yolumuza devam ediyoruz. Seyyar kabinler, karavan, kasa içi kaplama ve izolasyonu yapıyor aynı zamanda tamir tadilat sorunlarını da özenle çözüyoruz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz, son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla kalite üretiyoruz. Sac kasa imalatlarımız paslanmaz, sağlıklı ve güvenli olarak yapılmaktadır. Sizin ihtiyaçlarınıza göre özel imalatlar yapabiliyor. Bizi tercih ettiğinizde çok memnun olacağınızı garanti ediyoruz. Özel üretim kasalarımız size kolaylık ve yüksek iş gücü verirken, ülke ekonomisine büyük değer katmaktadır.

Kasa İmalatçıları Arasında Öz Frigo Farkı

Kaliteli ve güvenli imalatlarımızı, değerli müşterilerimizden aldığımız güvenle daha ileriye taşımaktan gurur duyuyoruz. Dünya standartlarında üretim kalitemiz, garantili, izolasyonlu kasalarımızı uygun fiyatı ve yüksek ekonomik değeriyle satışa sunmaktayız. Sac kasa imalatı yapan bir firma olarak 16 yılın tecrübe ve güveniyle 2 yıl garantili olarak üretmekteyiz. Ozfrigokasa.com sizin için 7/24 hizmet veren, size en yakın iletişim adresimizdir. Hemen ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. Frigofirik et kasalarımızı tüm teknik donanım ve sarsıntı önleyici özellikleriyle satın alabilirsiniz. Öz Frigo kasa olarak günün her saati iletişim kurabilir, uzmanlarımızda bilgi alabilirsiniz.

 Römork Ve Araç Üstü Karavan

Genellikle poliüretan maddeler kullanılarak imal edilen bu tip kasalarımız, gıda sektöründe soğuk zincir araçları olarak kullanılmaktadır. Çekme karavan her hangi bir motorlu taşıta adapte edilerek hareket eden kasa tipidir. Genellikle kamp severler tarafından kullanılmaktadır. Çekme karavan sitemine uygun kullanılan römork da motorlu bir taşıt yardımıyla taşınan kasa çeşidi olarak üretilmektedir. Araç üstü, pikap karavan üretimlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak üretilerek hizmete verilmektedir. Ozfrigokasa.com adresimizde günün her saati iletişime açıktır. Kasa imalatlarımız ve satış sonrası desteğimizle de yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.