Panelvan Araç İçi Kaplama Nedir? Nasıl Uygulanır?

2005 yılından itibaren kaliteli hizmetler sunan Öz Frigo Firması müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini dikkate alarak. En iyi kasa, panelvan araç kaplama, elbise dolabı ve her türlü kasa tamiratı yapılması Konusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak hizmet vermektedir. Uzun yıllardır hizmet vermeye devam eden firma, üretimde kalite hizmet anlayışını benimseyerek. Başarılı şekilde yoluna devam etmektedir. Başarılı bir marka olan öz frigo kasa alanında verilen hizmetler kalite ve malzeme olarak fark yaratmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak panelvan iç kaplama konusunda da her türlü hizmeti sunmaktadır.

Öz Frigo Firması Hizmetleri

Öz Frigo Firması ikinci el satılık kasa, panelvan sunta kaplama, krom tezgahları, minibüs izolasyon. Polyester kasa imalatı, balık karavanları ve balıkçı karavanı ve daha birçok konuda kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Panelvan İç Kaplama Nedir?

Kamyon, kamyonet, pick-up ve benzeri taşımacılık amacı ile kullanılan panelvan araçların iç kısımlarını alüminyum ve MDF ile kaplanması işlemi panelvan içi kaplama olmaktadır. Panelvan içi kaplama sayesinde ticari araçların daha uzun kullanım ömrü avantajı sağlanmaktadır. Kullanmış olunan MDF, alüminyum ve benzeri malzemeler 1. kalite olmakta ve kullanıldığı alanda oldukça fazla avantaj ve kullanıcı açısından da oldukça fazla tasarruf sağlamaktadır. Panelvan araç kasası kaplama sayesinde araçların deforme olma konusu ortadan kalkmakta ve araç içi ilk gün ki yeniliğini koruyarak. Hoş bir görünüm elde edilmesine katkı sağladığı gibi ekonomik yönden de oldukça fazla tasarruf sağlanmasına olanak sağlamaktadır.

Panelvan Araç Kasası Kaplama Nasıl Yapılır?

Kalabalık yolcu grupları ya da uzun yolda yapılan yük taşımacılığı hizmetlerini daha güvenli ve daha konforlu. Hale getiren panelvan araç kasası kaplama işlemi her yönden avantaj sağlamaktadır. Panelvan araç kaplama tavan yan panel ve zemin döşemeleri ilk sırada olmaktadır. Özellikle koltuk döşemesi sırasında oldukça kaliteli ve her türlü yük ve darbeye karşı dirençli olacak malzemeler ile kaplama yapılmaktadır. Hem yazın hem kışın kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanan panelvan kaplama hem hijyenik hem de konforlu kullanım olanağı sunmaktadır. Öz Frigo Firması tarafından sunulan tüm hizmetler kaliteli ve güvenilir olmakla birlikte firma yaptığı tüm işlemlerde garanti imkanı sunmaktadır.