Öz Frigo Kasa ve Avantajları

Günümüzde birçok iş alanı, ürünlerinin bozulmaması için frigorifik araçlar ile taşıma yapmaktadır. Fakat bu zamana kadar çıkan soğutucu problemleri, bu iş alanlarına oldukça zarar vermektedir. Öz frigo kasa olarak bu sorunun farkında olduğumuz için 16 yıldır bunun üstünde çalışmaktayız. Firmamız, değerli müşterilerine hem hesaplı, hem dayanıklı hem de profesyonel hizmet sunmaktadır.

Detaylı Avantajlarımız

0 yerli üretim olan ürünlerimiz, ürünlerin taze kalmasına ve ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır. Böylece firmamız da güzel ülkemizin ekonomisine de katkı sağlamak için elini taşın altına koymaktadır.

Garantimiz Nelerdir ve Olası Arıza Durumlarında Ne kadar Beklersiniz?

Ürünlerimiz tam olarak iki yıl garantili olup uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır. Olası bir arıza durumunda bize e-posta, telefon, mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. İlgili yönetim ekibimiz ve güler yüzlü kadromuz, sorunu analiz edecek ve gerekenleri size telefondan aktaracaktır. Büyük durumlar söz konusu olduğunda, sizleri merkezimize davet edecek ve en kısa sürede probleminizi çözecektirler.

Firma olarak bizzat imalatını yapmış olduğumuz ürünlerde en iyi malzemeleri kullanmaktayız. Bunun sebebi olarak işimiz ile ön plana çıkmak olduğunu söyleyebiliriz. En iyi malzemeler ile kaliteli hizmet sunarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.

Hasarlı Araçların Onarım ve Bakımları

Kurulduğu günden, bugüne kadar firmamız müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatları ile öne çıkmıştır. Bu sebeple, ülkemizde de frigorifik araçların hasar bakım ve onarım işlerini de üstlenmekteyiz. Kendi imalatımız olan bu ürünlerin bakım ve onarımlarını da uygun ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. İşimizde baştan sona birinci kalite işçilik ve malzeme kullanmaktayız.

Firmamız, onarım ve bakımdan ayrı olarak kaplama ve imalat işi de yapmaktadır. Frigorifik araçlarınızın uygun ve kaliteli bir şekilde, güler yüzlü bir hizmet vererek kaplamaktayız.

Bize Nasıl Oluşabilirsiniz?

Firmamızın merkezi Güllü Bağlar Mahallesi, Pendik, İstanbul’da bulunmaktadır. Botaş Parkı ve Atlantik Fly konut projelerinin arasında kalmaktadır. Bizi ziyaret etmeden önce telefon ile randevu almanız gerekmemektedir. Detaylı bilgileri internet sitemiz üzerindeki iletişim kısmından edinebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi dört gözle bekliyor olacağız!