Size Özel Tasarlanan Ve İmal Edilen Kasaya Öz Frigo Kasa İle Sahip Olun

Taşımacılık sektöründe taşınan ürünlerin istenilen yere güvenli ve sağlam bir şekilde ulaştırabilmesi çok önemli olup ister yurtiçi ister yurtdışı olsun taşıdığınız ürün içeriğine uygun olarak tasarlanmış kamyonet, araba vb. özel tasarım kasa seçenekleri önemli olmaktadır.

İster arabanızın kasası için ister daha geniş olan kamyonet kasa tasarımı için doğru adres öz frigo kasa firmasıdır.

Özel Tasarım Kasaların Özellikleri Nedir?

Özel tasarım kasalar tamamen sizin sahip olduğunuz aracınızın boyut ve durumuna uygun olarak tasarlanır ve imal edilir. Tasarım aşamasında aracın özellikleri, kasasının ölçüsü ve aracı ne amaçla kullanacağınız gibi bazı durumlara göre ihtiyaç duyduğunuz kasada kullanılacak yapı maddeleri farklılık gösterebilmektedir.

Bu noktada alanında uzman ekibi, kaliteli sunulan hizmetiyle ve alandaki tecrübesiyle öz frigo kasa öne çıkmakta olup düşündüğünüz tasarım fikrinden ürünün imalatı aşamasına kadar ulaşılabilir bir firmadır. Öz frigo kasa sadece özel tasarım kasalar ile değil; polyester frigo kasadan, sac kasaya, tenteli kasaya pek çok farklı alan için de kasa tasarımları yapan bu alanda oldukça tecrübeye sahip bir firmadır.

Özel tasarım kasa imalatında, alüminyum panel, branda sistemi gibi farklı yapı ve özelliğe sahip imalat maddeleri kullanılabilmekte olup kasayı kullanma amacınıza, hava değişimlerine maruz kalıp kalmamanıza, seyahat etme sıklığınıza göre gibi etkenler önemli olmaktadır.

Arabanıza veya kamyonetinize uygun bir tasarım için karar veremediniz mi öz frigo kasa internet sitesinden veya firmamıza gelerek ürünler hakkında uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Tasarım Kasalar Genellikle Hangi Alanlarda Kullanılmak İçin Tercih Edilir?

Sahip olduğunuz aracın kullanım amacı size kalmıştır ancak genel olarak bakıldığında mobil sinema konser aracı, mobil kreş aracı, mobil tamir bakım aracı gibi kullanım amacı bulunan araçlar için tasarımlar yapılmakta olup bu kullanım amacı dışında olan araçlar için de tasarım ve imalat yapılmaktadır.

Özel Tasarım Kasalarda Fiyat Nedir?

Özel tasarımlar size özel yapıldığı için kullanılacak malzemeler de size özel seçilip tasarlanacaktır bunun yanında kullanılacak yapı malzemelerinin kalitesine, boyutlarına gibi değişkenlerin yanında tasarlanmasını istediğinizin aracın boyutlarına göre de değişiklik gösterebilmekte olup tasarım ve imalat konusunda Öz Frigo Kasa’ya güvenebilirsiniz.