Tabanı Çöken Frigo Kasayı Yeniledik | Mercedes Actross Triptonik | Tamirde Bir Numarayız

Her kasanın zaman içerisinde kullanımdan dolayı genel olarak başına gelen taban çökmesi sorunu ile karşı karşıyayız. Tabanında kullanılan kalitesiz malzemeden dolayı ağır yükler sebebiyle tabanın çöken frigo kasanın tabanı tamamen sökülerek yeniden taban yapıldı. Tabanın çürümesinden dolayı dışarı doğru açılan yan duvarlar L olarak preslenen galvaniz saclar ile desteklendi. Üzerine marin su kontrası koyuldu ve marin kontra üzeri yaş elyaf ile işlendi. İşlenen tabana kumlama yapılarak daha dayanıklı bir yüzey elde etmek amaçlandı. Frigo kasa tamir ve bakımında uzun yıllar süre gelen tecrübemiz ile müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Siz de araçlarınızın kasalarında olan her türlü sorunda bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Kaliteyi Çok Uzaklarda Aramayın. Bize Gelin.

Pastane Kullanımına Uygun Panelvan Minibüs İzolasyon | Renault Kangoo Maxi | 0/+4 Derece

Her yaz olduğu gibi bu senede yazların gelmesiyle beraber panelvan minibüs izolasyonları işlerinde büyük bir artış oldu. Özellikle gıda konusunda sıcak havalardan dolayı araçlarını izolasyon yaptırmak isteyen müşteriler bizi tercih etmeye devam ediyor. Siz de bu sıcak yaz aylarında gıda işi vb. soğutucuya ihtiyacınız olan işler yapıyorsanız, araçlarınızın izolasyonları konusunda bizi tercih edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti her şeyden önde gelir.

Hafta içi 09:00 / 16:00 saatleri arasında telefon veya whatsapp yoluyla bize ulaşabilir, randevu alarak araçlarınızı izolasyon yaptırabilirsiniz.

Et ve Sakatat İçin Panelvan Minibüs İzolasyon | Ford Transit | Koku Yapmaz, Su Sızdırmaz

Önceki araçlarından birine yaptırdığı izolasyonu bize söktürüp yeniden yaptıran müşterimiz, sıfırladığı araçlarını da bize gönderip izolasyonlarının kaliteli ve sağlam bir şekilde yapılmasını istemiştir. Bayiden daha yeni çıkan araçlar en iyi şekilde izolasyonları yapılarak müşterimize teslim edilmeye başlandı. Et ve Sakatat ürünlerinde özellikle yapılan izolasyonun sağlam olması çok önemlidir. Aksi taktirde ilerleyen zamanlarda araç şoför mahaline sızma olarak koku vermeye başlar ve bu istenmeyen bir durumdur. Sizde araçlarınızı bize göndererek sağlam izolasyonlara sahip olabilir, çalıştığınız süre boyunca araç ile ilgili bir sorun yaşamazsınız.

Kalite Arıyorsanız Bizi Tercih Edebilirsiniz.

Citroen Berlingo Panelvan Minibüs İzolasyon | Süt ve Süt Ürünleri İzolasyonu

Süt ve Süt Ürünleri işi ile uğraşan müşterimiz Kocaeli’den İstanbul Pendik’te bulunan firmamıza gelerek izolasyon yaptırmak istediğini söyledi. İzolasyon konusunda bize güvenmesi gerektiğini ve çalışmalarımızı gösterdikten sonra aracını bize bıraktı. Soğutucu fiyatları yüksek olduğu için elimizde bulunan ikinci el soğutucumuzu da kendisine verdik. İzolasyonu yapılıp soğutucusu takılarak AKM’den başarılı bir şekilde geçti ve müşterimize araç teslim edildi.

Siz de izolasyon konusunda sıkıntı çekiyor ve güvenilir bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Kalite Bizimle Yaşanır.

Panelvan Minibüs İzolasyon | Amca İş Başında | Pastacı İzolasyonu | FİAT DUCATO

Önceki yaptırdığı izolasyonlardan memnun kalmayan müşterimiz pasta işiyle uğraştığını ve sağlam bir izolasyon istediğini bize özellikle belirtti. Müşterimizin istekleri doğrultusunda panelvan minibüs izolasyonumuzu anahtar teslim olarak bitirdik ve teslim ettik. Her zaman olduğu gibi yine kalitenin tek adresi olmaya devam ediyoruz. Kaliteli işçilik ve güven istiyorsanız sizleri de firmamıza bekleriz.

Kalite Bizden Sorulur

Ağaca Çarpan Frigo Kasayı Tamir Ettik | ISUZU

Darıca’da talihsiz bir kazaya karışıp frigo kasasını ağaca çarpan müşterimiz aracını bize getirdi ve kaskodan dosyasını açıp tamirini yaptık. Kaza ile alakalı olmayan hasarları da dosya kapsamında onardık. Siz de hasarlı araçlarınızı kaskolu veya kaskosuz tamir ettirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Kalitede Güvenin Tek Adresi

Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko kapsamında araçlarınızın hasar onarımlarını yapmaktayız.

İkinci El Frigo Kasa Aldık, Tamir Ettik, Sattık | MERCEDES-BENZ AXOR 2523 CD

Eski kasasından memnun olmayan müşterimizin bizden kasa talep etmesi üzerine ikinci el olarak aldığımız kasayı, gerekli tamirat işlerini ve güçlendirmelerini yaparak sahibine teslim ettik. Kaliteyi bizimle yaşayabilirsiniz. Sizleride aşağıdaki iletişim bilgilerinden firmamıza bekleriz.

Peugeot Boxer’ı Sunta Kaplama İle Baştan Yarattık

Uzun yıllar süre gelen kalite anlayışımız ve kusursuz işçiliğimiz ile harikalar yaratmaya devam ediyoruz. Müşterimiz bayiden sıfır olarak aldığı Peugeot Boxer marka aracını bize getirdi ve bambaşka bir şekilde geri teslim aldı. Videoyu izleyip, beğenerek bize destek olabilir siz de kaliteyi yerinde görmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir !

Dorse Tamir Ettik

Ülkemi̇zde yaşanan sert havalar ve yoğun kar nedeni̇yle bi̇r çok kaza meydana geldi̇. Müşteri̇mi̇zi̇n aracı zi̇nci̇rleme kazaya karışmış ve bi̇razdan görüceksi̇ni̇z sağ tarafından darbe almıştır. Darbeni̇n etki̇si̇yle kasa i̇çeri̇si̇ndeki̇ duvarda potluk meydana gelmi̇şti̇r. Kasa duvarında yırtıklar oluşmuş ve kli̇ma kapağı hasar görmüştür. Vi̇deomuzda hasar alan dorseni̇n onarım süreci̇ni̇ i̇zleyeceksi̇ni̇z. Si̇zi̇n düşünceleri̇ni̇z bi̇zi̇m i̇çi̇n her zaman değerli̇di̇r. Vi̇deo sonunda kanalımıza abone olup bi̇ldi̇ri̇mleri̇ açmayı ve vi̇deomuzu beğenmeyi̇ unutmayın.

Et Kancalı Frigo Kasa

Müşterimizin isteği üzerine yapılan et ve sakatat taşımak amaçlı kullanılacak olan Et Kancalı Frigo Kasamız nihayet yollara çıktı. Siz de kaliteyi yerinde yaşamak istiyorsanız sizleri de firmamıza bekleriz. Kasanın yapılış sürecini daha detaylı izlemek ve diğer tamirat, tadilat işlerimize şahit olmak istiyorsanız takip edin ve beklemede kalın.

“KALİTEDE GÜVENİN TEK ADRESİ”