frigo kasa

Öz Frigo Kasa Sanayi Kalitesini Yaşayın !

 

Öz Frigo Otomotiv Karoser ve İzolasyon Sanayi olarak belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda kamyon – kamyonet kasası imalatı ve özellikle bu kasaların bakım, onarım ve tamiri alanında bulunan güvensizliğin ve kalitesizliğin önüne geçmek amacıyla 2005 yılında İstanbul/Pendik/Çınardere’de küçük bir atölyede Muammer DEMİR ve Ramazan DEMİR ortaklığıyla kurulmuş olup çok kısa zamanda sektörde öncü firmalar arasında yerini almıştır.

16 yıldır içinde olduğumuz araç üst yapı sektöründe ÖZ FRİGO Otomotiv olarak en büyük hedefimiz olan kalite ve güvenin bir arada olduğu ve genellikle tavsiyeler üzerine gelen müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayıp memnuniyetlerinin sağlanmasıdır.

Zaman içerisinde artan talep, müşteri ve ürün portföyümüzden dolayı İstanbul/Pendik/Güllübağlar’da eşsiz merkezi bir konumda olan fabrikamıza geçerek panelvan minibüs izolasyon, karavan, seyyar kabin, elbise taşıma dolabı, panelvan içi sunta ve alüminyum kaplama alanlarında da üretimimize hiç hız kesmeden devam ettik. Siz değerli müşterilerimizin verdiği destek ve karşılıklı gücene dayalı ticari ilişkilerimiz Öz Frigo Otomotiv Karoser ve İzolasyon Sanayi’yi lider konuma taşımıştır.