Öz Frigo Et Kasaları İmalat Ve Satış

Frigorifik(soğuk) Et Kasaları, Gıda taşımacılığında kalite ve sağlık güvenliği çok önemlidir. Taşıma esnasında uygun ısı ve araç kullanmanın önemi de tartışılamaz bir gerçektir. Temel amacımız kalite, güven ve yüksek verimli araçlar üretebilmektir.

Frigorifik(soğuk) Et Kasaları

Frigirofik araç, gıdanın özelliklerini koruyarak taşınabilmesine olanak veren araçlar demektir. Et kasaları soğuk taşıma zincirinin en önemli halkasıdır. Et ve türevlerinin belirli ısıdan sonra hızla bakteri üretebilmesini önlemek ve sağlık verimliliğini kaybetmemek gerekmektedir. Öz frigo kasa ihtiyaca özel, mühendislik harikası tasarım araçlar üretiyor. Et kasası üretiminde uzun yılların tecrübe ve deneyimiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Soğuk sistem et kasaları paletli ve çengelli sistemler ve en üst düzey teknolojilerle üretilmektedir. Her türlü iklim koşullarına karşı maksimum güven vermektedir. Frigrofik araçlar 2 ile 60 metreküp arası ölçülerde üretilerek müşteri hizmetine sunulmaktadır.

Et Kasası Teknik Özellikleri

Et kasalarında olması gereken teknik özelliklere uyulması gerekmektedir. Bu anlamda sorumluluklarımızı aksatmadan yüksek kalite paslanmaz, alüminyum kaplama duvarlarla kasa üretimlerimizi yapmaktayız. -18 dereceyi sağlayabilen taban tavan ve zemin kaplamalarını özenle yaparak satışa sunmaktayız Ürün kalitemiz ve müşteri memnuniyetimiz önceliğimizdir. Üretim ve teslimatını yaptığımız ürünlerimizin satış sonrası desteğine de devam etmekteyiz. Et kasaları yılların tecrübesiyle kendi alanımızda aranan ürünlerdir. Soğuk tutan araba kasası özel tasarım ürünlerimiz arasında bulunmaktadır.

Öz Frigo Kasa İmalatı

Yüksek kalite üretim güvencemizi koruyarak, ürün kalite ve çeşitliliğimizi artırarak yolumuza devam ediyoruz. Frigo kasa sanayi kalite ve güvencesinden ödün vermemeye çaba harcıyoruz. Öz Frigo Karoser Ve İzolasyon Sanayi imalatı yapan bir firma olarak ürün kalitemizi kusursuz devam ettirerek çalışıyoruz. Ozfrigokasa.com adresimizde de teknolojik gelişmelerden üst düzeyde yararlanmaya, siz müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Öz Frigo Kasa

Öz frigo kasa olarak et kasası imalat ve satışımıza devam ediyoruz. Teknik donanım ve kalite önceliğinde hizmetlerimizi 2. el kasa satışlarımızla da sürdürmekteyiz. Yılların tecrübe ve deneyimiyle uzmanlık becerisini kadromuz gururla bünyesinde taşımaktadır. 7/24 hizmetlerine kesintisiz devam eden Ozfrigokasa.com sitemizden günün her saati bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kasalarımız, imalat ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.