Frigofirik Kasa

Frigofirik kasa olarak adlandırılan öz frigo kasa, dayanıklı dış yüzeyi ile yüklerin taşınmasını kolaylaştıran bir kamyon kasası çeşididir. Yüksek ısı izolasyonuna sahip bu kasalar, yapılarında poliüretan malzeme bulundurduklarından; et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, dondurulmuş gıdalar ve kuru gıdalar olmak üzere birçok gıda çeşidinin taşınmasına elverişlidir. Hem dış etkenlere hem de kimyasal tehlikelere karşı oldukça sağlam bir yapıda üretilen öz frigo kasa çeşitleri, bu özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Asit ve baz tehlikelerinden etkilenmeyen bu kasalar, klorlu suya karşı da aynı şekilde dayanıklılık gösterirler. UV ışınları ve ani ısı değişimlerinde çatlama problemi yaratmadan siz değerli müşterilerimize güvenli bir yolculuk deneyimi yaşatır.

Çekme Karavan

Motorlu taşıtların çekme kuvveti ile hareket edebilen karavan türüne çekme karavan denir. Bu tür karavanlar, yaşam alanı olarak oldukça tercih edilmektedir. Ağırlıklarına göre dekore edilebilen çekme karavan modelleri ile kendinizi adeta evinizde gibi hissedeceksiniz. Firmamız tarafından satışa sunulan çekme karavan modelleri, yatak, masa ve hatta beyaz eşya gibi mobilyalarla seyahatlerinizi daha eğlenceli ve konforlu bir hale getirecektir.

Römork

Motorsuz taşıt olarak üretime geçen römork modelleri, tıpkı çekme karavan gibi motorlu taşıtların yardımıyla çekilirler. İnsan ve yük taşıma amacıyla üretilen römork çeşitlerinin kullanımı ülkemizde günden güne artış göstermektedir. Düşük maliyetli olması nedeniyle firmaların taşıma işlerinde sıklıkla görev alırlar. Bunun dışında römork modellerinin tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden bir diğeri de hacim olarak yer işgal etmemeleri ve kullanılmadığı zamanlarda tekerleklerinin sökülerek dikey olarak muhafaza edilebilmeleridir. Ayrıca bakım masrafları da yok denecek kadar azdır ve dayanıklılığı sayesinde yıllarca kullanılabilmektedir.

Araç Üstü Karavan

Pikap karavan olarak da tabir edilen araç üstü karavan çeşitleri, kamp tatillerinin olmazsa olmazlarındandır. Kabin sistemine sahip araç üstü karavan çeşitlerimiz, istenilen büyüklük ve ölçüde üretilebilmektedir. Arzu edildiğinde kolayca sökülebilir özelliğe sahiptir. Araçlarınızda ekstra depolama alanı sağlayan araç üstü karavan modellerimizle tanışmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Sitemiz www.ozfrigokasa.com sayesinde yüksek kalite standartlarına uygun kasa ve karavan modellerine hemen sahip olabilirsiniz.