Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret82323
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.29275.3139
Euro6.00306.0270
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Saat

Anasayfa


0 +4 C TAVUK ARACI İZOLASYON
4.250 TL
(KDV hariç)

Frigo Polyester Kasalar gıda taşımacılığında kullanılır. Üretiminde yalıtım çok ve kullanılan malzemenin kalitesi ve cidar kalınlığı çok önemlidir.

Evden Eve taşımacılık araçlarının kasalarının imali bir uzmanlıktır. Öz-iş imali kasalar ile eşya taşımacılığı daha güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Nakliyat kasalarımız Polyester olup kas imalatında 1. sınıf malzeme kullanılmaktadır.

Dolaplarımız polyester olup iç kısmı ahşap ile özel olarak kaplanmıştır.Dolaplarımız hafif ve çok sağlamdır.Net ağırlığı 15 kg.dır.Koku nem toz yapmaz
850 TL
(KDV hariç)

Detaylı Ürün Fotoğrafları için Tıklayınız...

FRİGORİFİK KASA

İzolasyonun son derece önemli olduğu belirli sıcaklıklarda taşınması gereken gıda ürünlerinin nakliyesinde kullanılan frigorifik kasalar ; hafif, sağlam, uzun ömürlü, hijyenik ve çevre dostu olan kasalardır.  Her türlü Ürün  +4 / -18 C arasında istenilen sıcaklıklarda yüksek performansla uzun süre taşınabilir. Kasa yüzeyleri pürüzsüz ve parlak görünüme sahiptir.  Çizilmez ve boya gerektirmez.  
Paneller ; dış ve iç yüzeyde komple 2mm kalınlıkta CTP (fiber), arasına  50kg/m3 yoğunlukta poliüretandan elde edilir.
Poliüretan ; poliüretan makinesı ile 50 kg/m3 yoğunlukta homojen dağılımı sağlanarak enjekte edilir. Hava boşluğu kalmaması için 14m özel tasarımlı hidrolik preste sıkıştırılır. Panellerin  birleştirilmesi işlemlerinde özel yapıştırıcılar kullanılır bu sayede perçinli imalatlarda meydana gelebilecek ısı kaybı ortadan kaldırılmış olur. Paneller içerisine yerleştirilen  uygun kalınlıklardaki profillerle desteklenir.
Ön panele ayrıca soğutucu cihaz için özel kafes yapılır.